2023-08-06
Ma elit országúti világbajnokság Dina Marcival
A magyar kontingens magas létszámmal, 37 versenyzővel képviselteti magát az első alkalommal megrendezett összkerékpáros vébén Glasgow-ban. A mai napon rendezik az egyik legtöbb nézőt vonzó számot, a férfiak országúti mezőnyversenyét, ahol a magyarok közül Dina Mártonnak drukkolhatunk, de elkezdődtek a bmx-es és para számok is, ahol szintén több magyar versenyző is rajthoz áll.
A hegyikerékpáros számok valamivel később, 8-tól indulnak, itt is számos magyar név szerepel a rajtlistán, a legnagyobb esélyes Vas Blankától Buzsáki Virágon át Palumby Zsomborig.
Hajrá fiúk-lányok!
Na prehratie tohto videa musíte akceptovať súbory cookie!
